MOTOCYKLOWO--Czyli wszystko o Simsonku ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-05-15 17:31:40

simsonenduro

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 3
Punktów :   

mam problem :(

Siemka : mam problem. Mój simacz jest po generalce m.in tłok, pierścienie,cylinder, sworzeń,wał itd.Jest już po dotarciu i problemu nie było,gdy jadę np pod górkę gdy simek potrzebuje większego wysiłku zaczyna coś stukać tak jakby w cylindrze.Co to może być ?czytałem na innym forum że gdy się nie da uszczelki pod głowicę to może tłok uderzać o nią Nie wiem ile w tym prawdy,proszę o pomoc !

Offline

 

#2 2011-05-15 18:11:58

 Frost

Moderator

11745696
Skąd: Drawsko Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: mam problem :(

simsonenduro napisał:

Siemka : mam problem. Mój simacz jest po generalce m.in tłok, pierścienie,cylinder, sworzeń,wał itd.Jest już po dotarciu i problemu nie było,gdy jadę np pod górkę gdy simek potrzebuje większego wysiłku zaczyna coś stukać tak jakby w cylindrze.Co to może być ?czytałem na innym forum że gdy się nie da uszczelki pod głowicę to może tłok uderzać o nią Nie wiem ile w tym prawdy,proszę o pomoc !

Nie wiem co ty za forum czytasz. Oryginalnie w Simsonie nie było uszczelki pod głowicą. Twoim problemem zapewne jest za późny zapłon. Należy go przyspieszyć(przestawić stator w lewo), bo występuje u ciebie tzw spalanie stukowe


Wara od DDR'a

Offline

 

#3 2011-05-15 19:12:17

simsonenduro

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: mam problem :(

Problem rozwiązany można zamknąć temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nakamasoul.pun.pl www.charmed.pun.pl www.just-rp.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.nicniewiadomo.pun.pl