MOTOCYKLOWO--Czyli wszystko o Simsonku ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-20 22:16:19

emiloo7

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 14
Punktów :   

nie może sie wkręcić na obroty

witam, mam problem z simem, otóż mój simek nie wkręca się na obroty, nie dawno wymieniłem simering od strony sprzęgła ale to nic nie dało, motor nie ma wcale mocy, zapala na lekko dodanym gazie w przypadku dodania więcej gazu moto się dusi i gaśnie, bez gazu również nie chodzi. co to może być?  aa i jak wyregulować gaźnik 16n3?

Offline

 

#2 2011-05-21 15:42:33

 Frost

Moderator

11745696
Skąd: Drawsko Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: nie może sie wkręcić na obroty

Świeca po wykręceniu jest sucha czy mokra ? Jak sucha to ma za małą dawkę paliwa, więc trzeba podnieść iglice. Jak za dużo to  obniżyć. Jeżeli paliwa jest za dużo to zdejmij gumę z gaźnika(nie zatykać) i zobacz jak chodzi(powinien lepiej). Jak za mało to po zdjęciu gumy zatkaj ręką otwór i zobacz.

Regulacja 16n3 polega na ustawieniu składu mieszanki i ustawieniu obrotów. Mieszankę regulujesz śrubą ukrytą pod plombą przy króćcu, wkręcając ją do końca i wykręcając 2,5 obrotu(należy na nią uważać, bo można łatwo uszkodzić gwint w szczególności nowe gaźniki(chińskie)). Obroty regulujesz śrubką ze sprężynką. Jeżeli przestawianie iglicy Ci nie pomoże to należy zmienić dysze.


Wara od DDR'a

Offline

 

#3 2011-05-21 21:05:06

emiloo7

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: nie może sie wkręcić na obroty

ok w poniedziałek zobaczę i napisze co i jak:)

Offline

 

#4 2011-05-23 21:34:10

emiloo7

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: nie może sie wkręcić na obroty

dobra jest git:) ustawiłem zapłon i gaźnik wyregulowałem i git majonez;) zamykam:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nutriolandia.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.grascooby.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl www.ekonomiawsei.pun.pl